Poleć znajomemu | Zaloguj się
Wykonywana usługa
Miasto
Województwo
Preferowana marka
Gdzie ?
Promień

Blacharstwo-Lakiernictwo.Jak znaleźć dobry zakład ?

Wraz z rosnącą liczbą samochodów poruszających się po drogach rośnie prawdopodobieństwo stłuczki lub wypadku. Jednym z problemów przed jakim wówczas stajemy, to znalezienie dobrego blacharza dla naszego samochodu. Wybór odpowiedniego fachowca może oszczędzić mnóstwo czasu i pieniędzy. Dlatego warto poświęcić chwilę na przeanalizowanie oferty zakładów blacharskich.

 

Dowiedz się, czy jest to „interes rodzinny", czy jeden z zakładów należących do większej sieci, a także jak długo warsztat istnieje. Z pozoru przynależność nawet do renomowanej sieci nie oznacza wyższej jakości usług. Wieloletnia obecność na rynku drobnego zakładu może świadczyć o zadowoleniu klientów z usług tam oferowanych. Dobrze jest zobaczyć jakie auta stoją w warsztacie i zobaczyć dokładnie jak wygląda naprawiony element w innym aucie. Spójrz, czy dobór koloru jest odpowiedni i czy pod lakierem nie widać żadnych rys. Jeśli są, to efekt źle przygotowanego elementu.

 

Opinie znajomych to pewny sposób na uniknięcie rozczarowań związanych z jakością pracy mechaników. Dlatego warto najpierw popytać zanim oddamy samochód do naprawy. Dobrym sposobem jest też skorzystanie z naszego portalu, gdzie można się zapoznać z opiniami klientów na temat interesujących nas warsztatów. Niewątpliwą zaletą tej metody jest liczba znajdujących się tam opinii. Zamiast ograniczać się do jednej czy dwóch porad znajomych, znajdziemy tam wypowiedzi wielu użytkowników.

 

Kolejnym ważnym krokiem jest sprawdzenie, czy zakład jest w dobrym stanie i czy jest wyposażony w odpowiedni sprzęt. Należy pamiętać, że technologia rozwija się również w dziedzinie blacharstwa i lakiernictwa. Dlatego sprzęt nie powinien być nadto przestarzały. Z reguły trudno jest klientowi ocenić poziom zaawansowania technologicznego sprzętu. Można więc poprosić o krótką prezentację warsztatu oraz znajdujących się tam urządzeń. Kabina bezpyłowa to w nowoczesnej lakierni podstawa, bez niej możesz śmiało podarować sobie warsztat.